KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491515
nr 1349 1515
Akvarell
Kina. Signerade, figurer med vattenbuffel, bladets mått: 30x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:57:12
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr